Ze školy

SPACE is the place

Talentovaní lidé jsou všude kolem nás, ale ne vždy mají vhodné podmínky pro to, aby o sobě dali vědět světu. Rozhodl se jim pomoct Džalal Nazarov, když v minulém roce odstartoval projekt SPACE. Jde o studio, kde mohou zatím převážně zpěváci bezplatně předvést svoji tvorbu. Portfolio talentů by však pan Nazarov chtěl do budoucna rozšířit….

Posted in Ze školy, Ze světa | Leave a comment

březen/duben 2020

Otázka: Měl by se člověk trápit školou a známkami? Odpověď: Ne, trápit se školou a známkami by se nikdo neměl, nic pozitivního to podle mého názoru nepřináší. Mělo by vám na škole a známkách záležet do té míry, aby vás to motivovalo k seberozvoji, ke zvyšování svých znalostí a dovedností. Otázka: Dobrý den, zajímalo by mě,…

Posted in Psychologická poradna | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem březen/duben 2020

leden/únor 2020

Otázka: Dobrý den, ráda bych se Vám svěřila se svým problémem. Možná se to bude zdát jako blbost, která má jednoduché řešení. Já však nad touto myšlenkou už dumám nějakou dobu a nevím si rady. Mám o 12 let staršího přítele, ve všem si rozumíme, je nám spolu dobře, v březnu to budou dva roky…

Posted in Psychologická poradna | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem leden/únor 2020

Sběratelé jedniček

„Dobře se uč, ať máš samé jedničky,“ tak zní přikázání, se kterým chodí do školy většina žáků na světě. Ani naše škola nebude ušetřena a před pololetím zde vzplane boj o lepší známky.

Posted in Ze školy | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Sběratelé jedniček

Naše škola nebyla vždy taková jak ji známe?

V dnešní době je naše škola jednou z nejmodernějších a největších pražských škol. Jak je ale stará? A jakou má vlastně historii? Pojďme se podívat do její minulosti, a také na to, co ji ovlivnilo.

Posted in Ze školy | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Naše škola nebyla vždy taková jak ji známe?